DVD Україна · Форум цінителів якісної відеопродукції

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » DVD Україна · Форум цінителів якісної відеопродукції » Обзоры дисков » Таємниця магічних крил - Secret of the Wings (2012) R5 Україна


Таємниця магічних крил - Secret of the Wings (2012) R5 Україна

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Спроба огляду: http://hentaihunter.pp.ua/?p=456

0

2

Після надсилання рецензії на "Таємницю магічних крил" отримав листа. Нижче трохи переписки:

Мені

Володимире, доброго дня.

Дякую за посилання. Дуже корисна інфо.

Особисто для Вас поясню: все, що стосується релізів в цілому, додаткових матеріалів, доріжок, оформлення "болванок", дизайну обкладинок, ми не маємо право, як ліцензіати Дісней, змінювати! Тому, Ви бачите продукт таким, яким його бачить центральний європейський офіс студії Дісней. Будь-які локальні зміни з нашого боку, на жаль, неприпустимі.
Стосовно цін: чи стикалися Ви з ціноутворенням наших українських рітейлерів? Якщо ні, дуже раджу Вам у вільний час про це почитати або попитати.
Наразі ми тісно співпрацюємо з єдиним легальним інтернет-магазином Якабу (http://www.yakaboo.ua). І вже зараз Ви можете бачити ціни суттєво нижчі за середні по ринку. Тому, ласкаво просимо за нашою продукцією у Якабу!

Ще раз дякую Вам за критику та небайдужість до нашої продукції.
Гарного дня!

З повагою,

Iryna Chernetska

Executive director

B&H Classic Films LLC

+38 044 201 65 06
+38 050 264 00 44
+38 097 900 55 11

Мій другий лист

Доброго дня, Ірино. Радий, що вам сподобався мій огляд.

Особисто для Вас поясню: все, що стосується релізів в цілому, додаткових матеріалів, доріжок, оформлення "болванок", дизайну обкладинок, ми не маємо право, як ліцензіати Дісней, змінювати! Тому, Ви бачите продукт таким, яким його бачить центральний європейський офіс студії Дісней. Будь-які локальні зміни з нашого боку, на жаль, неприпустимі.

Я вас розумію, але чому ви не пробували домагатися окремого авторінгу для України? Адже окремо видавати короткометражку ви точно не будете. Згадайте українське видання "Гаррі Поттера". Малкович не побоявся відмовитися від стандартного невиразного оформлення, що накидалося правовласником, і домігся окремого українського. У результаті український переклад виграв не тільки за змістом, а й за формою. І коли вже не можна змінювати вміст, чому не зробити хоча б красиву накатку на диск? Принаймні, як це робив "Відеосервіс".

Стосовно цін: чи стикалися Ви з ціноутворенням наших українських рітейлерів? Якщо ні, дуже раджу Вам у вільний час про це почитати або попитати.

Я не критикував ваші ціни, якщо пам'ятаєте, а просто пропонував читачам самостійно вирішувати доцільність придбання вашої продукції. 58,99 грн. за диск, сплачені мною, я не вважаю великою сумою.

Наразі ми тісно співпрацюємо з єдиним легальним інтернет-магазином Якабу (http://www.yakaboo.ua). І вже зараз Ви можете бачити ціни суттєво нижчі за середні по ринку. Тому, ласкаво просимо за нашою продукцією у Якабу!
Дякую, я придбав "Попелюшку" і "Таємницю магічних крил" у своєму місцевому маріупольському "Метро". Я б із задоволенням придбав би DVD "Софія Перша: Як стати принцесою", але не бачу сенсу оплачувати роботу дублерів сусідньої країни. Готовий заплатити 5 грн. за українську обкладинку та стільки ж за українські субтитри окремо.

Відповідь на другий лист

Володимире,

1. щоб був окремий авторінг потрібно мати достатні обсяги продажів. Через піратство ми не дотягуємо до тих обсягів, які б покривали собівартість окремого авторінгу. Так, теоретично це можна зробити, але хто в Україні буде купувати ДВД Дісней за ціною 10-15 евро?

2. Накатку на диск затверджує Дісней. З середини 2012 року такий дизайн накатки є єдиним доступним для нас і затверджений студією Дісней. Окремо для України накатку розробляти не будуть по тій же причині, що і авторінг.

3. В Якабу зараз ціни 55 грн новинка та 45 грн класика! Але якщо Вам потрібно дешевше, особисто Вам можу зорганізувати відправку за дилерською ціною :).

Дякую за рецензію на Попелюшку.

З повагою.
Ірина

На жаль, я так і не дочекався відповіді, чому не дублювали додаткові матеріали для "Попелюшки", принаймні короткометражку "Заплутана історія: Післямова".

0


Вы здесь » DVD Україна · Форум цінителів якісної відеопродукції » Обзоры дисков » Таємниця магічних крил - Secret of the Wings (2012) R5 Україна